Studnie przepompowe

Przepompownie ścieków to urządzenia zbiornikowo-tłoczne z możliwością wyposażenia w instalację i armaturę hydrauliczną oraz system sterowania ich pracą. Przeznaczeniem przepompowni jest transport ścieków przemysłowych, komunalnych, wód drenażowych i innych na większe odległości lub na wyższy poziom (np. do innego zbiornika). Najczęściej zanieczyszczenia pochodzące z jednego lub kilku gospodarstw spływają bezpośrednio do zbiornika przepompowni, a stamtąd przy użyciu pomp zatapialnych tłoczone są odpowiednim obwodem do studni zbiorczej na głównym kolektorze kanalizacyjnym lub bezpośrednio do oczyszczalni ścieków.

Studnie przepompowe dają możliwość pełnego skanalizowania obiektów zagłębionych oraz pompowanie surowych ścieków przy zastosowaniu pomp z wirnikiem o swobodnym przepływie lub z rozdrabniaczem.

Możliwość wyposażeniaInstalacja hydraulicznasystem sterowania pracą

PrzeznaczenieTransport Ścieków

Rodzaje pompdo ścieków surowychdo ścieków oczyszczonych

Specyfikacja produktu

Wysokość: 160 cm

Średnica: 65 cm

domowe przepompownie ścieków studnie przepompowe
Zastosowanie:

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Firma Centroplast specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych, trwałych, wydajnych i ekologicznych rozwiązań takich jak przydomowa oczyszczalnia ścieków. Przydomowa oczyszczalnia ścieków doskonale sprawdzi się zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i obiektach wypoczynkowych czy gospodarstwach rolnych. Nasze przedsiębiorstwo oferuje wysokiej jakości urządzenia, których zaletą jest praktyczna bezobsługowość i bezawaryjność oraz korzystny cennik.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków z wielu powodów stanowi bardzo dobrą alternatywę do tradycyjnych szamb. Mimo że jej zamontowanie generuje większe koszty niż wybudowanie szamba, to jednak jest to inwestycja, która zwraca się bardzo szybko, a korzyści są ogromne. Indywidualna przydomowa oczyszczalnia ścieków jest wygodna i znacznie tańsza w eksploatacji niż szambo, co pozwala szybko zaoszczędzić pieniądze. Przy tym jej użytkowanie jest bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki nowoczesnej instalacji, zanieczyszczenia dokładnie oddzielane są od wody i ciesz może trafić do gruntu lub rowu melioracyjnego.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków w odniesieniu do tradycyjnych szamb ogranicza konieczność częstego wywożenia nieczystości. Jest to bardzo komfortowa sytuacja, dlatego w takie urządzenie zawsze warto zainwestować. Cennik, pojemność oraz wymiary zbiornika dostępne są przy produktach na stronie.