Oczyszczalnie ścieków

przydomowa oczyszczalnia ścieków oczyszczalnia ścieków
Oczyszczalnie
Drenażowe
rozdzielacz oczyszczalnie biologiczne przydomowa oczyszczalnia ścieków
Oczyszczalnie
biologiczne
oczyszczalnia do domku letniskowego przydomowa oczyszczalnia ścieków
Osadniki
gnilne

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Firma Centroplast specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych, trwałych, wydajnych i ekologicznych rozwiązań takich jak przydomowa oczyszczalnia ścieków. Przydomowa oczyszczalnia ścieków doskonale sprawdzi się zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i obiektach wypoczynkowych czy gospodarstwach rolnych. Nasze przedsiębiorstwo oferuje wysokiej jakości urządzenia, których zaletą jest praktyczna bezobsługowość i bezawaryjność oraz korzystny cennik.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków z wielu powodów stanowi bardzo dobrą alternatywę do tradycyjnych szamb. Mimo że jej zamontowanie generuje większe koszty niż wybudowanie szamba, to jednak jest to inwestycja, która zwraca się bardzo szybko, a korzyści są ogromne. Indywidualna przydomowa oczyszczalnia ścieków jest wygodna i znacznie tańsza w eksploatacji niż szambo, co pozwala szybko zaoszczędzić pieniądze. Przy tym jej użytkowanie jest bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki nowoczesnej instalacji, zanieczyszczenia dokładnie oddzielane są od wody i ciesz może trafić do gruntu lub rowu melioracyjnego.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków w odniesieniu do tradycyjnych szamb ogranicza konieczność częstego wywożenia nieczystości. Jest to bardzo komfortowa sytuacja, dlatego w takie urządzenie zawsze warto zainwestować. Cennik, pojemność oraz wymiary zbiornika dostępne są przy produktach na stronie.