O firmie - oczyszczalnie ścieków

Szanowni Państwo

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centroplast sp z o.o., założone w 1997 r. zajmuje się wytwarzaniem produktów z tworzyw sztucznych. W 2005 r. dzięki pozyskaniu nowej technologii zmieniliśmy zakres naszej produkcji i wprowadziliśmy do obrotu nowoczesne, kompaktowe systemy Przydomowych Oczyszczalni Ścieków. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie zarówno w domkach jednorodzinnych jak i restauracjach, ośrodkach wypoczynkowo-hotelowych czy gospodarstwach rolnych.

Od ponad 20 lat konsekwentnie realizujemy motto naszej firmy "naturalnie dobre rozwiązania". Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości urządzenia w przystępnej cenie.

W trosce o środowisko naturalne firma Centroplast wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania w oparciu o wymagania norm PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001. Na wszystkich szczeblach firmy realizujemy cele w zakresie jakości i ochrony środowiska, które przedstawione zostały w Polityce Zintegrowanego Systemu Zarządzenia. Nasze urządzenia posiadają badania przeprowadzane w laboratoriach notyfikowanych przez Instytucje Komisji Europejskiej.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE URZĄDZENIA?

Wysoka skuteczność
oczyszczania

Niezawodnośc i
bezpieczeństwo użytkownika

Łatwy sposób
eksploatacji

Co nas wyróżnia?

wysoka jakość

przystępna cena

profesjonalna obsługa

szamba przydomowa oczyszczalnia ścieków