Design

Bio Barrel 500

Dekoracyjny zbiornik na wodę deszczową BioBarrel500 znajduje zastosowanie w przestrzeni wokół domu wprowadzając niezwykle stylową atmosferę. Dzięki odpowiednio dobranemu tworzywu jest niezwykle odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz promieniowania UV tym samym zapewniając funkcjonowanie przez wiele lat.

BioBarrel500 pomieści w sobie aż 500 litrów wody deszczowej - 50 pełnych 10 litrowych konewek - co gwarantuje możliwość korzystania z wody deszczowej przez dłuższy czas nawet przy braku opadów deszczu. W standardzie beczka wyposażona jest w mosiężny zawór czerpalny 3/4' oraz niezwykle solidny również mosiężny przepust umożliwiający niezwykle prosty montaż i demontaż zaworu czerpalnego.

Niezwykła staranność odwzorowania każdego detalu powoduje, iż BioBarrel500 trudno jest odróżnić od drewnianej dębowej beczki. Nie bez znaczenia w wyglądzie całego zbiornika pozostają również oryginalnie odwzorowane okucia wokół beczki. Dostępna jest w kolorze grafitowym oraz brązowym.

Wszystko to sprawia, iż dekoracyjna beczka na wodę deszczową BioBarrel500 idealnie wpasuje się w obraz każego budynku niezależnie od jego charakteru.

Ten produkt rotowany jest usługowo dla firmy Bio Hydro System.

Zobacz więcej

Choinka LED

Choinka LED to produkt wysokiej jakości wykonany bardzo starannie z naturalnego polietylenu, dzięki czemu charakteryzuje się lekkością, stabilnością, wytrzymałością a także łatwością czyszczenia. Jest to idealny element dekoracyjny nadający się do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, dzięki zastosowaniu materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Szczególnie polecany do centrów handlowych, sklepów, hoteli oraz obiektów użyteczności publicznej a także jako dekoracja domu. Dzięki połączeniu eleganckiego designu z tradycją, choinka doskonale wprowadza w nastrój zimy i Bożego Narodzenia.

Choinka Led MINI

Wysokość: 85 cm

Szerokość: 62 cm

Głębokość: 14 cm

Pobór mocy: 38 W

przydomowa oczyszczalnia ścieków przydomowa oczyszczalnia ścieków

Choinka LED MAXI

Wysokość: 120 cm

Szerokość: 89 cm

Głębokość: 20 cm

Pobór mocy: 52 W

szamba plastikowe przydomowa oczyszczalnia ścieków